Informace pro rodiče

 • Soubor BASTET – Vystoupení na sportovní akci v Úpici

  2.11.2017

  Vážení rodiče,
  slečny ze souboru BASTET vystoupí jako hosté na slavnostním vyhlášení vítězů Běhu Dlouhými Záhony v rámci Českého poháru běhu do vrchu v sobotu 11. listopadu v sále obchodního domu TOMAN v Úpici.

  SRAZ v sobotu 11.11. ve  14.40  hod v domě TOMAN, slečny již oblečené v mažoretkovém kostýmu(šaty, klobouček, černé kalhotky, silonky, černé střevíčky) a s vyčesanými vlasy. S sebou HŮLKU a kostým na předtančení „Ain’t Your Mama“ (růžové tričko, černé legíny, bílou kšiltovku, bílé tenisky, hřeben, spínátka, gumičky, lak na vlasy, …). Předpokládaný konec vystoupení v 15.40 hod. Děkujeme za pomoc
  s dopravou slečen na vystoupení! 

 • Soubor BOSANOVA a BABIES – Vystoupení v Batňovicích

  2.11.2017

  Vážení rodiče,
  slečny ze souboru BOSANOVA a BABIES dostaly pozvání vystoupit jako hosté na setkání důchodců v Batňovicích a zpestřit tak pro ně připravený program. Akce proběhne v sobotu 25. listopadu 2017 v Kulturním domě v Batňovicích.

  SRAZ v sobotu 25. listopadu v 16.45 hod v Kulturním domě v Batňovicích.

  BOSANOVA -  slečny již oblečené v mažoretkovém kostýmu (šaty, klobouček, silonky, bílé kalhotky na silonky, bílé cvičky) a s vyčesanými vlasy. S sebou HŮLKU.

  BABIES - slečny již oblečené na předtančení „Školačky“ (růžová sukně, zelené tílko, silonky, bílé kalhotky na silonky, bílé cvičky) a s 2 vyčesanými culíky.

  Předpokládaný konec vystoupení v 17.40 hod. Děkujeme za pomoc s dopravou slečen na vystoupení!