Taneční zvonění 2014

"TŠ BONIFÁC" SLAVNOSTNĚ ZAKONČILA ŠKOLNÍ ROK

Přírodní Areál Na Rychtě ve Rtyni v Podkrkonoší patřil v pátek 6. června 2014 především dětem, které navštěvují Taneční školu Bonifác. Ty předvedly svým rodičům, kamarádům a dalším divákům, kteří je přišli podpořit, pestrá mažoretková a taneční vystoupení.

Nejmenší tanečníci ze souboru KOPÝTKA zatancovali povedené vystoupení a s kruhy kolem pasu i v ruce roztancovali areál na mix písní, který zakončila rocková skladba "Raci v práci" od české skupiny Kabát. Slečny ze souboru BOSANOVA vystoupily s mažoretkovou pódiovou sestavou na námořnické melodie od Waldemara Matušky a druhým předtančením potěšily všechny, kteří mají rádi hudbu 60. let, neboť si připravily vystoupení na píseň "Mě se líbí Bob". Hudební doprovod od známé houstlisky Vanessy Mae zazněl při sestavě mažoretek souboru SEDMIKVÍTEK, který se představil i s moderními tanci "Wings" a "Letuškami". Nejstarší děvčata ze souboru BONIMA secvičila mažoretkovou pódiovku na titulní skladbu fotbalového mistrovství světa ve Francii z roku 1998 a ve svém druhém tanečním vstupu to parádně rozjela na pódiu s blýskavými pom pomy.

V programu vystoupili také hosté - mažoretky ze Střediska volného času v Trutnově, žonglér se svou show a písničkář, vítěz pěvecké soutěže Česko zpívá 2013 a předskokan zpěváka Tomáše Kluse na jeho turné, Michal Horák

Akce se velmi vydařila i díky počasí, které vyšlo na jedničku, a divákům, kteří vytvořili krásnou povzbuzující atmosféru pro vystupující. Velké poděkování patří také partnerům sdružení za jejich materiální i finanční podporu.