Taneční zvonění 2013

V pátek 7. června 2013 se přírodní areál na Rychtě zaplnil tanečníky a diváky, kteří se přišli podívat a pobavit na slavnostní zakončení školního roku Bonifáce „Taneční zvonění“.

Na pódiu svá předtančení prezentovaly malé čtyřleté děti i „velké“ náctileté slečny. Vystoupení byla pestrá, nejmenší děti ve věku 4 – 6 let se představily s tanečkem na známé melodie českých večerníků, školačky z 1. – 3. třídy ze souboru Bosanova ukázaly velký pokrok v práci s hůlkou při mažoretkové sestavě „Letní párty“ a pořádně to rozbalily na hudbu z oblíbeného filmu „Pomáda“. Tanečnice ve věku 9 – 12 let, které navštěvují soubor Sedmikvítek, předvedly své taneční nadání nejen s mažoretkovými hůlkami a pom pomy, nejstarší soubor Bonima si pro obecenstvo připravil mimojiné „překvapení“ v podobě tance nazvaného „Sestry v akci“. Prezentoval se i kroužek Street dance, který navštěvují především kluci, a samozřejmě nemohly chybět ani společné tanečky a mini diskotéka.

Taneční program zpestřilo vystoupení hostů - mladá zpěvačka Barbora Sedláčková z Velkých Svatoňovic, Loutkové divadlo Toy Machine s pohádkou „Sněhová královna“ a úžasná Show duhových bublin Václava Strassera.

Atmosféra byla krásná, děti tancovaly o stošest a diváci se dobře bavili a tanečníky spolu s hosty odměňovali velkými potlesky. Počasí vyšlo náramně, po dlouhém období dešťů a přeháněk to byl první slunný a teplý den!