Aktuality

 • VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

  10.10.2018

  TŠ Bonifác vyhlašuje v rámci projektu 100. výročí vzniku Československa "V našich barvách"

  VÝTVARNOU SOUTĚŽ NA TÉMA "PRVNÍ REPUBLIKA"


  Inspirace: portrét T. G. Masaryka, dobové oblečení, automobil, obrázek v barvách československé vlajky, lípa - národní strom,...

  Soutěž je určena pro děti do 15 let, jednotlivce i kolektivy. Téma lze ztvárnit libovolnou výtvarnou technikou. Obrázky odevzdejte do 9.11. na adresu spolku. Autoři nejhezčích a nejoriginálnějších výtvorů získají krásné ceny. 

  Ts_bonifac_vytvarna_soutez_prvni_republika_2

 • FESTIVAL TAG DER SACHSEN 2018 V TORGAU

  24.9.2018

  Letošní konec léta se nesl v TŠ Bonifác v duchu německých zájezdů. Po oslavách ve městě Görlitz jsme vyjeli ve dnech 7.- 9. září na velký festival Tag der Sachsen (Dny Saska) 2018 do města Torgau. Tyto lidové a folklórní slavnosti se konají každý rok v jiném městě Saska. Program bývá velkolepý, po celém městě je bezpočet stánků, atrakcí a velkých pódií, kde probíhají různá vystoupení a koncerty. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie z akce.

 • ALTSTADFEST GÖRLITZ 2018

  24.9.2018

  Předposlední prázdninový víkend 24. - 26. srpna jsme odjeli s děvčaty ze souboru Bosanova do Německa na oslavy města Görlitz, ve kterém působí náš spřátelený Jugendblasorchester se skvělým kapelníkem panem Uwem Flaschelem. Celé oslavy 25. ročníku "Altstadfest Görlitz 2018" začínaly pátečním slavnostním průvodem městem a naše mažoretky šly v jeho čele, do kroku jim hráli mladí muzikanti a sklidili spolu velký úspěch. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie z akce.

 • ZAHÁJENÍ SCHŮZEK ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

  1.9.2018

  Vážení rodiče, milé děti,
  se začátkem školního roku se tradičně rozbíhají i pravidelné schůzky zájmových kroužků Taneční školy Bonifác.

  ZAČÍNÁME V TÝDNU OD 10. ZÁŘÍ 2018 dle rozvrhu (www.bonifac.eu/rozvrh-hodin)  

« Novější | Starší »