Aktuality

 • LETNÍ TANEČÍ A POHYBOVÝ TÁBOR PRO DĚTI

  26.2.2019

  Spolek TŠ Bonifác, z. s. pořádá o velkých prázdninách v Radvanicích

  LETNÍ TANEČNÍ A POHYBOVÝ TÁBOR
  PRO DĚTI A MLÁDEŽ.


  PROGRAM: Taneční, pohybové, hudební, výtvarné aktivity; zábavné, zážitkové a interaktivní hry; procházky v přírodě; táborová olympiáda, … Taneční workshopy pod vedením profesionálních tanečníků z Prahy.
  TERMÍN: 7. – 13. července 2019 (6 nocí)
  MÍSTO KONÁNÍ: Pension Radvanice
  (okres Trutnov)
  UBYTOVÁNÍ: Čtyř až šestilůžkové pokoje, oddělené dámské a pánské sprchy a toalety, WIFI zdarma, společenská místnost, TV, stolní tenis, tělocvična, restaurace s venkovní zahrádkou

  Více informací o táboře a přihláška ke stažení

 • KARNEVALOVÉ MASKY ROZTANCOVALY MAKUS

  26.2.2019

  V sobotu 26. ledna uspořádala Taneční škola Bonifác ve rtyňském Malém kulturním sále DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH. Děti převlečené nejen za pohádkové bytosti a zvířátka si užily zábavné tanečky a malé soutěže. Spolu s rodiči si také vyzkoušely oblíbený společenský tanec z Finska Letkis.  Velký potlesk si zasloužila vystoupením Alena Smolíková, která předvedla se svoji fenkou dogdancing, diváky kouzly ohromil také kouzelník Waldini. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie.

 • Soubor BOSANOVA vystoupil v Görlitz

  29.1.2019

  17. ledna mažoretkový soubor TŠ Bonifác BOSANOVA vycestoval do německého města Görlitz, kde s Mládežnickým orchestrem (Jugendblasorchester Görlitz) vystoupil na společenské akci. Články o události a koncertu i s fotografiemi vyšly v německých novinách. 

 • DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH 26.1.2019

  3.1.2019

  Taneční škola Bonifác – Nízkoprahové centrum Cihličky zve děti na tradiční akci

  DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH
  sobota 26. ledna 2019 od 15 hodin
  v Malém kulturním sále ve Rtyni v P.

  V programu se můžete těšit na KOUZELNÍKA WALDINIHO (zábava a kouzla se zvířátky), AGILITY ALENY SMOLÍKOVÉ S JEJÍM PEJSKEM, ZVÍŘÁTKA Z NAFUKOVACÍCH BALÓNKŮ, VYSTOUPENÍ TŠ BONIFÁC, tanečky, zábavné hry, občerstvení. Vstupné: děti od dvou let 20 Kč, dospělí 40 Kč

  Detsky_karneval_2018

« Novější | Starší »