Aktuality

 • KROUŽEK CAPOEIRA - RITUÁL BATIZADO

  4.11.2017

  V sobotu 21. října proběhlo speciální setkání dětí z kroužku Capoeira vedeném v Taneční škole Bonifác. Důvodem setkaní bylo povýšit děti ze začátečníků na capoeiristy. Tento rituál se nazývá Batizado. Děti jsou slavnostně opáskovány po splnění předem daných disciplín. Přečtěte si více a prohlédněte si fotomomentky z akce. 

 • PROJEKT BONIFÁC BEZ HRANIC 2017

  2.11.2017

  V polovině října navštívily TŠ Bonifác děti z polské Základní školy v Rogach z Gracze (Szkołą Podstawowa w Rogach im. Tadeusza Kościuszki, Gracze) a strávily ve Rtyni s dětmi Bonifáce několik dní. Při společném setkání si užily plno legrace, ale také prohloubily své taneční a jazykové dovednosti i vědomosti o zemi kamarádů. Přečtěte si více a prohlédněte si fotomomentky z mezinárodního setkání dětí.

 • DUŠIČKOVÝ FESTIVAL 2017

  31.10.2017

  V pátek 20. října 2017 se ve rtyňské hale Orlovna ve Rtyni v Podkrkonošíuskutečnila hudebně taneční akce TŠ Bonifác s názvem „DUŠIČKOVÝ FESTIVAL“. Událost proběhla v rámci projektu mezinárodní spolupráce „Bonifác bez hranic 2017“. Dvě dopolední zkrácená představení pro děti z mateřských škol a žáky základních škol z širokého okolí Rtyně zhlédlo bezmála 900 dětských diváků. Večerní rozšířený program pro širokou veřejnost pak obohatily koncerty hudebních kapel a souborů. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie z akce.

   

 • POZVÁNKA NA HALLOWEEN

  16.10.2017

  TŠ Bonifác – Nízkoprahové centrum Cihličky zve holky a kluky na zábavné, kouzelně strašidelnéodpoledne

  „HALLOWEEN S BONIFÁCEM“
  středa 25. října 2017 od 16 hod
  v prostorech Bonihausu
  .

  Účastníci se mohou těšit na vyřezávání dýní, výtvarné dílničky a plnění úkolů. Sladká odměna pro účastníky
  v kostýmech a maskách strašidel. 

« Novější | Starší »