Aktuality

 • Soubor BOSANOVA vystoupil v Görlitz

  29.1.2019

  17. ledna mažoretkový soubor TŠ Bonifác BOSANOVA vycestoval do německého města Görlitz, kde s Mládežnickým orchestrem (Jugendblasorchester Görlitz) vystoupil na společenské akci. Články o události a koncertu i s fotografiemi vyšly v německých novinách. 

 • DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH 26.1.2019

  3.1.2019

  Taneční škola Bonifác – Nízkoprahové centrum Cihličky zve děti na tradiční akci

  DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH
  sobota 26. ledna 2019 od 15 hodin
  v Malém kulturním sále ve Rtyni v P.

  V programu se můžete těšit na KOUZELNÍKA WALDINIHO (zábava a kouzla se zvířátky), AGILITY ALENY SMOLÍKOVÉ S JEJÍM PEJSKEM, ZVÍŘÁTKA Z NAFUKOVACÍCH BALÓNKŮ, VYSTOUPENÍ TŠ BONIFÁC, tanečky, zábavné hry, občerstvení. Vstupné: děti od dvou let 20 Kč, dospělí 40 Kč

  Detsky_karneval_2018

 • VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

  5.12.2018

  Vážení přátelé,

  rok se opět nachýlil a my stojíme na začátku měsíce prosince a zároveň adventního času a Vánoc. Chtěla bych poděkovat za aktivity ve volném čase všem našim dětem z TŠ BONIFÁC, jejich rodičům za trpělivost, lektorkám za toleranci a skvělé nasazení a v neposlední řadě děkuji všem našim partnerům a sponzorům a především městu Rtyně za celoroční podporu naši činnosti.

  Toto předvánoční období patří mezi nejkrásnější v roce a všichni se těšíme na setkávání s rodinou, přáteli, na malé zastavení v tom uspěchaném čase. Chtěla bych všem dobrým lidem popřát klidné požehnané předvánoční i vánoční dny, abyste si udělali na sebe čas a bylo vám spolu prostě a jednoduše krásně.

  Iveta Nývltová - ředitelka TŠ Bonifác, z.s.

   

 • RTYŇSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL ROZEZNĚL ORLOVNU

  29.11.2018

  V pátek 16. listopadu se v hale Orlovna ve Rtyni Podkrkonoší uskutečnila podzimní kulturní událost „RTYŇSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL“ pořádaný spolkem TŠ Bonifác, z. s. Festival nabídl divákům večer plný skvělé muziky a tance a sklidil zasloužený ohlas.

  Hlavním hostem festivalu byla jedna z nejvýznamnějších osobností české country, folku a trampské písně ZPĚVÁK FRANTIŠEK NEDVĚD S KAPELOU TIEBREAK. Dále vystoupila mladá kapela progresivních umělců ELECTROPHONIX, která se nebojí opustit klasiku, experimentovat a jít vlastním směrem. JAZZINEC QUARTET ZUŠ TRUTNOV, 4 malí hudebníci zahráli neotřele a fantasticky jazz a nezapomenutelné písně MICHALA TUČNÉHO zazněly v podání REVIVALU FRANTY TICHÉHO a jeho kapely. Hudební program zpestřili také mladí zpěváci EVA MATĚJOVSKÁ a JAN BENDIG nebo ukázka parkouru a profesionálních bojovníků Capoeiry. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie z akce. 

« Novější | Starší »