Aktuality

 • DĚTSKÝ KARNEVAL V MASKÁCH

  2.1.2018

  TŠ Bonifác zve rodiny s dětmi na oblíbenou akci

  KARNEVAL V MASKÁCH
  20. ledna 2018 od 14.30 hod
  v Malém kulturním sále Rtyně v P. 


  Program: vystoupení hosta: CIRKUSU S ŽIVÝMI ZVÍŘÁTKY, zábavné tanečky, hry a soutěže a předtančení dětí
  z Bonifáce.

  Ts_bonifac_karneval_2018

 • VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

  12.12.2017

  Ts_bonifac_prani_2018 Rok se s rokem sešel a my opět stojíme na prahu adventu a krásných vánočních svátků. Přeji všem dobrým a hodným lidem požehnané Vánoce, aby Vaše sváteční dny patřily k nejkrásnějším dnům v roce strávené v blízkosti rodiny a přátel. Pevné zdraví, pochopení pro druhé, lásku a radost na rozdávání a úspěch v novém roce 2018!

  Vám rodičům děkujeme za podporu svých dětí při mimoškolní činnosti (doprava na schůzky, vystoupení …)  a aktivit našeho spolku. Vážíme si ji!

  Rádi bychom touto cestou také poděkovali našim partnerům a sponzorům za skvělou spolupráci a finanční podporu v roce 2017. Děkujeme!

  Krásné Vánoce! Iveta Nývltová s vedoucími a lektory TŠ BONIFÁC, z. s.

 • VIDEOSESTŘIH RITUÁLU BATIZADO

  16.11.2017

  Máme pro vás videosestřih z kroužku CAPOEIRA a jejího říjnového rituálu Batizado, kdy byli členové po přezkoušení slavnostně opáskováni a povýšeni ze začátečníků na capoeiristy. 

   

 • HALLOWEENSKÉ ODPOLEDNE

  16.11.2017

  TŠ Bonifác – Nízkoprahové centrum Cihličky uspořádalo ve středu 25. října 2017 tradiční oblíbenou akci HALLOWEEN. Děti a jejich rodiče si společně vyřezali a vydlabali strašidlo z dýně. Připraveny pro ně byly i další tři tvořivé dílničky.  Přečtěte si více a prohlédněte si fotomomentky z akce. 

« Novější | Starší »