Aktuality

 • ALTSTADFEST GÖRLITZ 2018

  24.9.2018

  Předposlední prázdninový víkend 24. - 26. srpna jsme odjeli s děvčaty ze souboru Bosanova do Německa na oslavy města Görlitz, ve kterém působí náš spřátelený Jugendblasorchester se skvělým kapelníkem panem Uwem Flaschelem. Celé oslavy 25. ročníku "Altstadfest Görlitz 2018" začínaly pátečním slavnostním průvodem městem a naše mažoretky šly v jeho čele, do kroku jim hráli mladí muzikanti a sklidili spolu velký úspěch. Přečtěte si více a prohlédněte si fotografie z akce.

 • ZAHÁJENÍ SCHŮZEK ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

  1.9.2018

  Vážení rodiče, milé děti,
  se začátkem školního roku se tradičně rozbíhají i pravidelné schůzky zájmových kroužků Taneční školy Bonifác.

  ZAČÍNÁME V TÝDNU OD 10. ZÁŘÍ 2018 dle rozvrhu (www.bonifac.eu/rozvrh-hodin)  

 • HLEDÁME NOVÉ KAMARÁDY

  1.8.2018

  Chceš zažít něco jedinečného? Chceš poznat nové kamarády, naučit se něco nového, tančit, vyzkoušet si bojové umění a přitom se bavit a smát se? Tak neváhej a přihlas se do zájmových kroužků TŠ Bonifác ve školním roce 2018/2019. Po velkých letních prázdninách začínáme opět v září. Přidat se k nám můžeš již nyní! Vyplň a odešli jednoduchou přihlášku. Můžeš se těšit na nové předtančení, vystoupení, tréninky Capoeiry, soutěže, profesionální lektory a mnoho dalšího.

  • Mažoretky, street dance, všeobecný tanec (děti od 6 let)
  • Cvičení a tancování pro nejmenší (děti od 3 do 6 let)
  • Capoeira – brazilské bojové umění (děti od 8 let)

  Máš dotaz? Zeptej se na e-mailu bonifac.tanecniskola@seznam.cz nebo facebookovém profilu Taneční školy Bonifác. Těšíme se na tebe!

  Přihláška - taneční a pohybové kroužky 2018 / 2019
  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Ts_bonifac_2018

 • KURZY CVIČENÍ PRO DOSPĚLÉ

  2.7.2018

  Chcete se cítit dobře a fit, zbavit se bolestí zad, posílit problematické partie, protáhnout tělo po práci a zrelaxovat? Přihlaste se do nových kurzů cvičení, které odstartují v říjnu 2018.

  Přečtěte si více informací o kurzech cvičení. 

« Novější | Starší »